slovak International Championships in PARKOUR
Slovak PARKOUR Open 2023
24.6. Bratislava
SLOVAK PARKOUR OPEN is the first official international parkour event in Slovakia
Slovak parkour Open
10:00 opening ceremony
10:00 – 13:00 Speed run qualification
13:30 – 15:00 Speed run finals
15:00 – 16:00 FReestyle warm up
16:15 – 18:00 freestyle qualification (jun, sen)
18:00 – 19:00 Freestyle competition (children, pre-jun)
19:00 – 20:30 freestyle finals (jun, sen) + award ceremony
Age Categories
- Children A (only Slovak competitors) - (2015 - 2014 YoB)
- Children B (only Slovak competitors) - (2013 - 2012 YoB)
- Pre-juniors (only Slovak competitors) - (2011 - 2009 YoB)
- Juniors (2008 - 2006 YoB)
- Seniors (2005 and older)
DISCIPLINES
- SPEED RUN
- FREESTYLE
What can spectators and viewers look forward to?
DYNAMIC EVENT full of great performance and fun
Parkour Fun Zone for Kids
STREET FOOD Zone
Athletes from all of Slovak Parkour Clubs:
- Malina Gym
- Skill Lab Poprad
- Argi Academy
- Vlči Parkour
- Skill Lab Bratislava (Nitra)
- TJ Lokomotíva Bánov
- CGŠ Prievidza
- Gymnastik Košice
come in person on saturday 24.06.2023
or watch the live stream online
Start lists
DECATHLON PHAROS
PRI LETISKU 3, Bratislava
24.6.2023
we are looking forward to meeting you in Bratislava!
Návod na natočenie videa
• Video musí byť nahraté v rozlíšení 1280×720 alebo 1920×1080 a pomere 16:9;
• Kamera musí byť pripevnená a vo vzdialenosti, ktorá umožňuje úplné prezeranie choreografie skupiny od začiatku do konca;
• Cvičenci nemôžu opustiť uhol záznamu;
• Približovacie pohyby pomocou kamery nie sú povolené;
• Záznam by nemal mať strihy;
• Skupina môže po zaznamenaní choreografie upraviť zvuk.
program akcie
Piatok, 1. apríl 2022
15:00 – 18:00
Kvalifikácia
ND IW/TR/GR
Sobota, 2. apríl 2022
09:50
10:00 – 17:20
Otvárací ceremoniál
Kvalifikácia
AG IW/TR/GR
JR IW/TR
SEN IW
Nedeľa, 3. apríl 2022
10:00 – 13:50
Finále
ND IM/IW/MP/TR/GR/AD
AG IM/IW/MP/TR/GR/AD
14:30 – 18:30
Finále
JR IM/IW/MP/TR/GR/AD
SEN IW/MP/TR/GR/AD/STEP
Oceňovanie víťazov
Event program
Friday 1st April 2022
15:00 – 18:00
Qualification
ND IW/TR/GR
Saturday 2nd April 2022
09:50
10:00 – 17:20
Opening ceremony
Qualifications
AG IW/TR/GR
JR IW/TR
SEN IW
Sunday 3rd April 2022
10:00 – 13:50
14:30 – 18:30
Finals
ND IM/IW/MP/TR/GR/AD
AG IM/IW/MP/TR/GR/AD
Finals
JR IM/IW/MP/TR/GR/AD
SEN IW/MP/TR/GR/AD/STEP
ALL AWARD CEREMONIES